MHP ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ORDU

 

 

SIRA NO

ADI VE SOYADI

ÖĞRENİM DERECESİ

MESLEĞİ

1

RIDVAN YALÇIN

ÜNİVERSİTE

AVUKAT

2

YENER YILDIRIM

ÜNİVERSİTE

TIP DOKTORU

3

MURAT ÇIRAKLI

ÜNİVERSİTE

JEOLOJİ MÜHENDİSİ

4

İSMAİL.FARUK AKSU

ÜNİVERSİTE

İKTİSATÇI

5

OSMAN KAYGI

LİSE

MUHASEBECİ

6

MURAT ATEŞ

ÜNİVERSİTE

ÖĞRETMEN

7

TÜRKAN HACALOĞLU

ÜNİVERSİTE

ÖĞRETMEN

 

RIDVAN YALÇIN

 

İL BAŞKANI,AVUKAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Özlemini duyduğunuz hizmet bizim iktidarımızda sizlere sunulacak”..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Rıdvan Yalçın, Ordu mahalle ve köy muhtarları ile öğle yemeğinde buluştu.
İskele Bahçe tesislerinde gerçekleştirilen öğle yemeğinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek destek isteyen Rıdvan Yalçın, burada yaptığı konuşmada hükümeti eleştirdi. Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Akdeniz'in de bulunduğu yemeğe kalabalık bir muhtar topluluğuna hitaben kısa bir konuşma yapan MHP 1.Sıra Milletvekili adayı Av. Rıdvan Yalçın, “5 yıllık AKP iktidarı döneminde Ordu'nun köylerinin hizmetten nasibini alamadığını iddia etti. Yalçın, KÖYDES projesinin ise eksiklikler ve savurganlıklarla dolu olduğunu ileri sürerek, "Ordu'nun değil tüm Türkiye'nin köyleri ancak MHP iktidarında gerçek hizmete alacaktır" dedi.

 

DR.YENER YILDIRIM

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi 21. Dönem Milletvekili

 

MESUDİYE - 1957, Fehmi, Döndü - Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Fransızca - Uzman Tıp Doktoru - Fatsa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı, Operatör Doktoru ve Başhekimi - XXI inci Dönem Ordu Milletvekili - Evli, 2 Çocuk.

 

MURAT ÇIRAKLI

 

ÜNYE İLÇE BAŞKANI

Çıraklı: Ünye’ye gerçek hizmet, MHP ile gelecek
AKP İktidarı’nın 4.5 yıl boyunca Ünye’ye tek bir yeni çivi çakmadığını belirten MHP Ordu 3. sıra milletvekili adayı Murat Çıraklı, “Ünyemize gerçek hizmet, MHP iktidarıyla gelecek. Artık bunun farkına varan hemşehrilerimiz bize kucak açıyor, destek veriyor” dedi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !